Як правильно вибрати рослину
Наша кнопка:


Останні публікації на сайті:

Написано:26 липня 2015, 20.36 автор:Тирік
Холодкові (лат. Asparagaceae) — родина однодольних квітучих рослин, порядку Холодкоцвіті (лат. Asparagales). Холодкові здебільшого трави, рідше напівчагарники, чагарники або дерева;...
Написано:26 липня 2015, 20.00 автор:Тирік
Кактусові (лат. Cactaceae) — родина сукулентних рослин порядку гвоздикоцвітих (Caryophyllales). Поширені у пустелях, вирощуються як декоративні, зокрема кімнатні, та харчові рослини....
Написано:04 липня 2015, 19.45 автор:Тирік
Пальмові (лат. Arecaceae) — родина рослин з класу однодольних. У більшій мірі це дерев'яні рослини із без гіллястими стовбурами, але також зустрічаються деякі види, для яких...
Як правильно вибрати рослину

Вибір рослинКімнатних рослин дуже багато, тому, вибираючи рослину для домівки, можна дуже легко помилитись. Придивіться, які рослини добре себе почувають у домівках Ваших друзів, знайомих, та не спокушайтесь на великі рослини в офісах, залах, тобто в загальних приміщеннях. Такі рослини часто беруть на прокат і повертають їх назад в оранжерею. Коли умови приміщення не підходячі рослинам які у них зростають, вони починають погано розвиватись, та втрачати декоративний вигляд.

 Ви хочете купити кімнатну рослину? Задайте собі п'ять слідуючих питань, а відповіді на них допоможуть скласти невеликий список рослин, які будуть задовільняти Ваші вимоги. Користуючись цим списком, виберіть собі ту рослину, яка Вам найбільше подобається - в кінці кінців, це найголовніше.

1. Чи хочу Я, щоб рослина залишалась декоративною протягом всього року?

Практично усі декоративно-листяні рослини красиві цілий рік. Із квітучими рослинами все складніше. Одні із них декоративні тільки на протязі короткого часу, і після того як вони відцвіли, їх доводиться забирати з кімнати, та інші зберігають свою привабливість протягом всього року.

2. На скільки багато у мене часу і вміння?

Багато рослин відомі як дуже виносливі. До таких "залізних" видів відноситься Сансиверія, Фатсія, Аспідастра, і звичайні сукуленти (якщо їх не заливати) та Циперус (якщо його не підсушувати). Не викличе великої трудності тримати вдома рослини, які переносять різні умови середовища. Із цієї багаточисленної групи зверніть увагу на Аспарагус, Бромілеві, Хлорофітум, Колеус, Плющ, Монстеру, Неантею, Філодендрон, Традесканцію. Вирощування таких складних рослин, як Акаліфа, Калатея, Гарденія, і інші, під силу тільки досвідченим квітникарям.

3. Скільки грошей Я можу потратити?

Зазвичай рослини продають в горщиках діаметром 8-12 см, причому одні рослини можуть бути набагато дорожчі, ніж інші. Як правило, висока ціна пояснюється тим, що такі рослини повільно зростають або їх важко розмножувати. Якщо ви хочете мати рясне листя, але обмежені в фінансах, купуйте невеликі дешеві рослини для подальшого вирощування або вирощуйте рослини з насіння, методом черенкування.

4. Росини якого розміру і форми мені потрібні?

Подумайте заздалегідь, яка величина і форма рослини Вас влаштують і що для Вас головніше - цвіт рослини чи форма листків.

5. В яких умовах рослина буде находитись?

Дуже важливі питання - яким буде освітлення і чи буде пріміщення обігріватися взимку?

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool