Десять корисних порад
Наша кнопка:


Останні публікації на сайті:

Написано:26 липня 2015, 20.36 автор:Тирік
Холодкові (лат. Asparagaceae) — родина однодольних квітучих рослин, порядку Холодкоцвіті (лат. Asparagales). Холодкові здебільшого трави, рідше напівчагарники, чагарники або дерева;...
Написано:26 липня 2015, 20.00 автор:Тирік
Кактусові (лат. Cactaceae) — родина сукулентних рослин порядку гвоздикоцвітих (Caryophyllales). Поширені у пустелях, вирощуються як декоративні, зокрема кімнатні, та харчові рослини....
Написано:04 липня 2015, 19.45 автор:Тирік
Пальмові (лат. Arecaceae) — родина рослин з класу однодольних. У більшій мірі це дерев'яні рослини із без гіллястими стовбурами, але також зустрічаються деякі види, для яких...
Десять корисних порад

НЕ ЗАЛИВАЙТЕ ЇХ

Корінню потрібна не лише вода, але і повітря - постійно перезволожений ґрунт означає вірну смерть для більшості рослин. Навчіться правильно їх поливати.

НАДАЙТЕ ЇМ ПОКІЙ

Початківці зазвичай дивуються, коли дізнаються, що майже всім кімнатним рослинам взимку потрібний покій, тобто їх потрібно рідше поливати, менше підживлювати і тримати при нижчій температурі, ніж протягом періоду активного зростання.

ПРИМИРІТЬСЯ ІЗ ВТРАТОЮ ДЕЯКИХ РОСЛИН

Такі рослини, як Цикламен, Хризантема і Глоксинія, часто використовують як подарок на День народження, та через декілька тижнів неминуче в'януть. Вашої провини в цьому немає - всі ці типи декоративноцвітучих рослин розраховані на тимчасове зростання.

СТВОРІТЬ ЇМ ВОЛОГУ АТМОСФЕРУ

Взимку повітря в кімнаті з центральним опалюванням сухе, як в пустелі. Навчіться збільшувати вологість повітря в будинку.

ВЧАСНО ПРИЙМАЙТЕ НЕОБХІДНІ ЗАХОДИ

Неприємності трапляються і в досвідчених квітникарів, і в початківців. Одну - дві щитівки легко знищити; коли ж щитівки покривають всю рослину, з ними дуже важко впоратись. Занадто рясний полив час від часу безпечний, але якщо рослина протягом довгого часу заливати, вона загине. Навчіться розпізнавати ознаки загнивання коріння на ранніх стадіях.

ГРУПУЙТЕ РОСЛИНИ

Майже всі рослини краще виглядають і краще розвиваються, коли утворюють невелику групу. Навчіться правилам аранжування кімнатних рослин.

НАВЧІТЬСЯ ПЕРЕСАДЖУВАТИ

Рік - два після придбання, більшість рослин втрачають привабливість; найчастіше в такому разі рослину просто потрібно пересадити в більший горщик. Потрібно робити це обережно, щоб не пошкодити коріння.

ВИБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНО

Рослині повинні підходити умови, які ви можете їй надати. Навіть досвідчена людина не зможе виростити тіневитривалу рослину на сонячному підвіконні.

ПРИДБАЙТЕ НЕОБХІДНИЙ ІНВЕНТАР

Купіть лійку з довгим, вузьким носиком, а для підвищення вологості повітря в будинку, боротьби з пилюкою та з шкідниками - обприскувач. Вам знадобляться: хороша земля, набір горщиків, підпори і шнурочки або дріт. Піддони вбережуть меблі від води, а флакон рідкого добрива і надійний інсектицид дозволять зберегти рослини здоровими. У вашому наборі інструментів мають бути також м'яка губка, стара вилка і ложка, засіб для поліровки листя і один-два невеликі сікатори.

ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАЙТЕ КОЖНУ РОСЛИНУ

Прочитайте про секрети успіху у вирощування рослин у розділі Догляд.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool