Наша кнопка:


Головна A (31 flowers) ...
Abelia Абелія

Abelia Абелія

Абелія належить до родини Жимолостевих (Сарrifoliасеаe), яка налічує близько 30 видів. Ця рослина відноситься до напівлистопадних чагарників. У природних умовах абелія виростає в Південно-східній Азії, зокрема Японії і Китаї.

Поширені види - Абелія крупноцвіта (A. gradiflora) і Абелія рясноноцвіта (A. floribunda). Абелія добре зростає і розмножується в кімнатних умовах, досить невибаглива.

При строгому дотриманні правил догляду абелія рясно квітне з початку літа до середини осені. Абелію часто використовують як садову культуру.


scroll back to top
 
Abutilon Абутілон

Abutilon Абутілон (Клен кімнатний)

Рослина належить до родини Мальвових (Malvaceae). Рід порівняно невеликий, представлений п'ятьма видами і декількома гібридними сортами. За форму листя абутілон отримав народну назву - кімнатний клен.

Батьківщиною цієї рослини являються вологі субтропічні ліси Південної Америки, Африки та Індії.

У кімнатній культурі можна зустріти практично всі види абутілона, але деякі з них придатні до вирощування лише в зимових садах. Найчастіше як кімнатні види зустрічаються Абутілон Селло (A. sellowianum), Абутілон гібридний (A, hybridum) і Абутілон мегапотамський (A. megapotamicum).

scroll back to top
 
Acalypha Акаліфа

Acalypha Акаліфа

Акаліфа відноситься до родини Молочайні (Euphorbiaceae). Батьківщина рослини - тропіки і субтропіки Південно-східної Азії, Австралія, острови Фуджі а також Полінезія. Акаліфа проста у догляді, тому підходить для вирощування новачкам. Період декоративності рослини починається з березня і триває до серпня.

У кімнатних умовах поширені наступні види: А.Уілкса (A. wilkesiana Muell. Arg.), А. щетинистоволосиста (A. hispida Burm.).

scroll back to top
 
Achimenes Ахіменес

Achimenes Ахіменес (Коса тарілка)

Ахіменес цінується не лише за красиві квітки, форма яких послужила причиною появи другої назви -"коса тарілка". Всі види цього роду, що належить до родини Геснерових (Gesneriaceae), володіють декора­тивним листям.

У роду близько 50 видів, що виростаються в основному у засуш­ливих районах Америки.

У кімнатній культурі рід представлений двома схожими між собою видами: Ахіменес довгоквітковий (A. tongiflora) і Ахіменес крупноцвітий (A. grandiflora).


scroll back to top
 
Adenium Аденіум

АденіумAdenium Аденіум

Рослина належить до родини Кутрових (Apocynaceae), які є кущовими, чи деревовидними сукулентними рослинами, родом із тропічних районів Африки та Аравійського півострова.

Дослівний перевід назви рослини означає "троянда пустелі".

Аденіум легкий у вирощуванні, тому підходить для вирощування початківцями.

Період декоративності -  з весни до осені.

Найпоширеніший вид: Аденіум товстий - Adenium obesum.

 


 

scroll back to top
 
Adiantum Адіантум

Adiantum Адіантум (Дівоче волосся)

Адіантум належить до родини Адіантових (Adiantaceae), Це пишна трав'яниста рослина, за красиву форму листя вона отримала назву "дівоче волосся".

Батьківщиною цих наземних папоротей є тропічні і субтропічні райони Південної Америки. Рід налічує близько 300 видів. Адіантум досить вимогливий до умов вирощування, тому рідко зустрічається в кімнатних умовах. Найпоширенішими видами є: Адіантум венерин-волос (A. capillus-veneris), Адіантум ніжний (A, tenerum), Адіантум фарлеандський (A. farleyense), Адіантум опушений (A hispidus), і Адіантум Радді (А. raddianum)

scroll back to top
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool