Наша кнопка:


Головна A (31 flowers) ... Araucaria Араукарiя
Araucaria Араукарiя

Araucaria Араукарiя

Серед хвойних порід араукарія чи не єдина рослина, що нормально переносить кімнатні умови. Хвоя араукарії м'яка, залежно від виду вона має чотирикутну, шиловидну або голчату форму і забарвлена в світло- або яскраво-зелені кольори.

Батьківщиною цієї рослини, що належить до родини Араукарієвих (Araucariaceae), є острів Норфолк, розташований в Тихому океані. У роду налічується всього 5 видів. Ботаніки розрізняють Араукарію різнолисту (A. heterophitta), Араукарію Бідвілла (A. bidwilli), Араукарію бразильську (A. brasiliana), Араукарію чилійську (А. аrаuсаnа) і Араукарію високу (A. excelsa).

Араукарія не переносить надлишку вологи, але при її недостатку починає втрачати хвою. Для запобігання появи кореневої гнилі у ґрунт додають невелику кількості кусочків древ'яного вугілля.

Морфологія:

Араукарія - це пишне вічнозелене деревце. Стовбур рослини прямий, деревовидний, у висоту досягає 1-2 м. Густі гілки араукарії розташовані на стовбурі правильними горизонтальними рядами. Дворядні гілки другого порядку розташовані почергово, вони злегка пониклі і зближені.

Догляд:

Нормальний розвиток рослини відбувається лише при хорошому освітленні. Прямих сонячних променів араукарія не любить, тому потребує притінення. Поливають араукарію помірно, а взимку — мало, стежачи за тим, щоб ґрунтовий покрив не пересихав. Влітку рослина нормально переносить високу температуру повітря. Оптимальна температура складає приблизно 18-20°С. Зимою рослину тримають при температурі приміщення 8-10°С. Араукарію пересаджують украй рідко. Молоду рослину — 1 раз в 2-3 роки, дорослі — 1 раз в 5-6 років. В період активного зростання араукарію підживлюють мінеральними добривами, що не містять вапна.

На літо араукарію виносять на свіже повітря, створюючи захист від несприятливих природних чинників.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool