Павутиновий кліщ
Наша кнопка:


Головна Павутинний кліщ
Павутиновий кліщ

Павутинний кліщПавутинний кліщ - один із запеклих ворогів кімнатних рослин. За описами з наукової літератури, вони вражають практично всі кімнатні рослини. Помічено, що павутинний кліщ не мешкає на Сенполії, і якщо поряд з нею поставити уражені рослини, то вони незабаром можуть одужати. Всього існує 40 видів павутинних кліщів. Коли кліщ харчується вашою рослиною, то частина клітин руйнується, рослина слабшає і стає більш схильною до будь-яких інфекцій. Павутинний кліщ не тільки ослаблює кімнатні рослини, а й переносить ряд другорядних інфекцій. Він переносить вірусні інфекції, а також різновиди сірої гнилі декоративних вуличних культур.

Павутинний кліщ на кімнатних рослинах - це дрібні кліщі, які ви не зможете побачити не озброєним оком. Павутинний кліщ має округле тіло, покрите рідкісними, і дуже помітними (при збільшенні) щетинками. Всі кліщі обплітають рослину павутиною тому і мають відповідну назву.

Павутинний кліщЗабарвлення шкідника дуже мінливе і змінюється від умов його проживання. Найчастіше кліщі мають жовтуватий, бурий і зеленуватий колір. Зимуючі самки мають рудуватий або червоний колір.

Як позбутися від павутинного кліща. Перш ніж боротися з ним, потрібно спочатку визначити шкідника, кліщ це чи щось інше. Потрібно точно визначити ознаки ураження рослини. Кліщі живляться вмістом клітин кімнатних рослин. Про те, що ваша рослина уражена шкідником можна визначити по наявності білих дрібних точок на листках рослини, і присутність тонкої білої павутини. У разі сильного ураження рослини кліщами, рослина повністю покривається білою павутиною.

Павутинний кліщБоротьба із шкідником: На жаль, кліщ це комаха і інсектициди в боротьбі з ним вам не допоможуть. У боротьбі з цим шкідником слід користуватися акарицидами, або інсектоакарицид. На жаль, безпечних препаратів для людини, при боротьбі з кліщами не існує.

Методи боротьби: Для боротьби з ним доведеться користуватися хімікатами кишково-контактної дії. Нижче ми напишемо, як боротися з павутинним кліщем. Так що потрібно зробити обробку суворо за інструкцією, а то може вийти так, що рослина вилікуєте, а собі нашкодите.

Актофіт Фітоферм

Засіб від павутинного кліща. Найбільш нешкідливі препарати для вашого здоров'я в закритому приміщенні препарати авермектіновой групи (Актофіт, Вермітек, Фітоверм). Це хороші препарати, виконуйте всі дії строго за інструкцією. На жаль, вони не діють, на яйця кліща, а також на самок, тому обробку рослини слід повторювати до повного знищення шкідників. Ці препарати не діють при температурі нижче +18 ° С і не зберігаються в розчиненому вигляді довше доби.

При температурі +20 ° C необхідні, мінімум, 3 обробки з інтервалом 9-10 діб. При +30 ° C 3-4 обробки з інтервалом 3-4 доби. В іншому випадку, що вийшла з яйця самка встигає подорослішати (6-7 діб при +30 ° С) і відкласти нові яйця.

Також є препарат Аполло, який не дуже шкідливий для людини і знищує яйця кліщів.

Намагайтеся не застосовувати в закритому приміщенні препарат Актеллік. Він випаровується і труїть все навколо отруйними парами. Так що не піддаєте небезпеці себе і свою сім'ю.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool