Наша кнопка:


Головна Білокрилки
Білокрилки

БілокрилкаБілокрилки - літаючі комахи завдовжки близько 2 мм, схожі на маленьких білих метеликів. Їх личинки - дрібні сіро-зелені крупинки, рухливі тільки в ранньому віці. І перші, і другі ушкоджують рослину висмоктуючи з неї соки. На пошкоджених листках з'являються цукристі виділення, на яких потім поселяється сажистий гриб. Присмоктуючись до рослини, личинки білокрилки захищають себе восковим нальотом, який робить їх невразливими для більшості інсектицидів. Через це позбутися від білокрилки досить складно.

Білокрилка любить тепло, тому при перших же ознаках ураження, рослину треба поставити в більш прохолодне місце, розвісити біля рослини липку стрічку для мух і регулярно змивати з листя личинки білокрилки. Інсектициди допомагають слабо. Найбільшу ефективність має актеллік і актара.
Білокрилка
З рослинних препаратів хороший результат у боротьбі з білокрилками дає настій деревію звичайного (80г подрібненої сировини обшпарюють окропом, потім доливають 1л води і настоюють протягом доби). Цим настоєм регулярно промивають або обприскують листя рослини. Також можна спробувати позбутися від білокрилки за допомогою міцного розчину господарського мила (1 частина мила на 6 частин води). Неодноразово змінюючи тампон, протирають цим розчином все листя і гілки рослини. Цю процедуру треба повторювати регулярно, розчин не змивати! На жаль, цей метод боротьби підійде тільки для рослин, що мають великі листи.

Білокрилка

При застосуванні актеліку, рекомендовано накрити землю одноразовим пакетом. Обприскувати уражену рослину потрібно кожні три дні, та робити це бажано на свіжому повітрі, оскільки запах у актеліка не із приємних. Дорослі особини білокрилок відразу після обробки актелліком перетворюються на білі безформні грудочки ...  Сильно уражені пагони потрібно обрізати. Після лікування рослину заносять в приміщення, та тримають подалі від інших кімнатних рослин, і тільки через 2-3 тижні, коли рослина почне відновлюватись її можна поселити до інших ваших рослинок.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool