Blechnum Блехнум
Наша кнопка:


Головна B (12 flowers) ... Blechnum Блехнум
Blechnum Блехнум

Блехнум Blechnum Блехнум

Рослина належить до родини Плакунові - Lythraceae.

Батьківщина блехнума - Південна Америка, а також Нова Каледонія. Блехнум важкий у вирощуванні, тому не рекомендується для вирощування початківцями, тільки досвідченими квітникарями. Період декоративності рослини - цілий рік.

Найпоширеніші види: Блехнум горбатий (Blechnum gibbum), Блехнум бразильського (Blechnum braziliense).

 

БлехнумВиражений стовбур розвивається у дорослої рослини; розмах крони досягає 1 м. Велика, пальмоподібна крона із жорстких листків; по мірі старіння рослини розвивається стовбур. Поширений вид Блехнум горбатий (Blechnum gibbum), а також інколи можна зустріти Блехнум бразильського (Blechnum braziliense).

Розташування світле, але захищене від прямого сонячного проміння або напівтінисте і прохолодне. Взимку містять при температурі не нижче 16°С, грунт повинен бути тієї ж температури. Рослина не переносить холоду і протягів.Вологість помірна.

Хоча для вирощування Blechnum gibbum необхідна висока вологість повітря, ніколи не слід мочити його листя.

БлехнумПолив влітку дуже рясний м'якою водою, земляну грудку підтримують у вологому стані. рослину не обприскують. Взимку полив обмежують.Підживлення: влітку раз в дві неділі вносять невелику кількість мінеральних добрив (1г на літр води), взимку припиняють. Недавно куплену або пересаджену рослину протягом перших шести місяців не підгодовують.

Розмноження весною спорами; сходять в торфопіщаній суміші при температурі 22°СПересадка тільки якщо колишній горщик став дуже малий. Пересаджують весною; новий горщик повинен бути зовсім на трохи більше колишнього.

Вражається трипсами, павутинним кліщиком і тлею.

Застосовується для озеленення великогабаритний приміщень.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool