Наша кнопка:


Головна C (27 flowers) ...
Calathea Калатея

Calathea Калатея

Калатея відноситься до родини марантових (Marantaceae). У роду калатеї налічується близько 130 видів трав'янистих рослин. Батьківщиною цієї рослини є Південна Америка. У кімнатній культурі рід представлений досить великою кількістю видів: Калатея прикрашена (С. ornata), Калатея Макоя (С. makoyana), Калатея смугаста (С. zebrina), Калатея шафранна (С. crocata), Калатея Варшевіч (С. warschtwiczii) і Калатея леопардова (С. leopardiana). Крім того, в кімнатних умовах інколи вирощують менш відомі, але не менш декоративні види: Калатея Лубберса (С. tubbersii), Калатея розовата (С. roseopicta) і Калатея чудова (С. lancifolla).

 


scroll back to top
 
Campanula Дзвіночок

Campanula Дзвіночок

Дзвіночок (назва сталася від грецького слова «сатрапа» — «дзвін») належить до родини дзвіночкових (Campanulaceae).

Рід об'єднує близько 300 видів, що виростають в основному в помірних широтах Північної півкулі Землі.

У кімнатній культурі можна зустріти близько 110 видів, але найчастіше зустрічаються Дзвіночок карпатський (С. carpatica), Дзвіночок персиколистний (С. persicifolia), Дзвіночок середній (С. medium) і Дзвіночок широколист­ий (С. latifolia).


scroll back to top
 
Castanospermum Кастаноспермум

Castanospermum Кастаноспермум

Декоративно-листяна рослина, що відноситься до родини Бо­бових (Fabaceae), в природі виростає в південних районах. У кімнатних умовах кастаноспермум вирощується досить рідко, хоча є дуже цікавою рослиною, до того ж досить невибагливим.

Рослина використовується для створення інтер'єрів, добре под­ходить для вирощування в зимових садах. Кастаноспермум мо­же стати основою квіткових композицій, оскільки на вигляд він схожий на невелике дерево.

scroll back to top
 
Cereus Цереус

Cereus Цереус

Цереус відноситься до родини кактусових (Cactaceae). У природі ця рослина зустрічається в Південній Америці.

Існує близько 50 видів цереуса.

У кімнатних умовах найчастіше вирощуються Цереус перуанський (С. peruvianas) і Цереус ямакару (С. jamacaru).


scroll back to top
 
Chamaecyparis Кипарисовик

Chamaecyparis Кипарисовик

Рослина з родини кипарисових (Cupressaceae). Рід об'єднює всього 7 видів. У природних умовах кипарисовик зустрічається на побережжі Тихого і Атлантичного океанів в Північній Америці, а також в субтропічних регіонах Східної Азії.

У кімнатному квітникарстві культивують Кипарисовик горіхоносний (С. pisifera). Кипарисовик є досить крупною рослиною, тому краще всього розміщувати його в просторих приміщеннях Кипарисовик можна розташувати в зимовому саду.


scroll back to top
 
Chamaedorea Хамедорея

Chamaedorea Хамедорея

Хамедорея в природних умовах виростає в тропіках Америки. Рослина відноситься до родини пальмових (Palmae). Рід включає більше 100 видів. У кімнатних умовах поширені Хамедорея висока (С. elation), Хамедорея витончена (С. elegans), Хамедорея Зейфріца (С. seifrizii) і Хамедорея однобарвна (С. concolor). Рослина відмінно підходить для вирощування в квартирі, шкільних приміщеннях, зимовому саду. Квітки хамедореї видають дуже приємний аромат, який залучає комах-обпилювачів.

scroll back to top
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool