Наша кнопка:


Головна C (27 flowers) ... Chamaedorea Хамедорея
Chamaedorea Хамедорея

Chamaedorea Хамедорея

Хамедорея в природних умовах виростає в тропіках Америки. Рослина відноситься до родини пальмових (Palmae). Рід включає більше 100 видів. У кімнатних умовах поширені Хамедорея висока (С. elation), Хамедорея витончена (С. elegans), Хамедорея Зейфріца (С. seifrizii) і Хамедорея однобарвна (С. concolor). Рослина відмінно підходить для вирощування в квартирі, шкільних приміщеннях, зимовому саду. Квітки хамедореї видають дуже приємний аромат, який залучає комах-обпилювачів.

 

Рослина боїться різких коливань температур, тому розміщувати його біля опалювальних приладів, де можливі протяги, неможна.

Морфологія:

Хамедорея представляє со­бою карликову пальму, яка в кімнатних умовах досягає 2-2,5 м. У залежності від виду стовбур рослини може бути деревовидним, інколи пальма є чагарником з великою кількістю гілок. Кімнат­ні форми представляють собою пальми з великою кількістю тонких гілочок, покритих залишками череш­ків від опалого листя. Листя хамедореї перисте, з 20-30 сегментами, що сидять на довгому черешку.

Догляд:

Хамедорея переносить як лег­ке затінювання, так і віддалене від вікна місце розташування. Рослина віддає перевагу помірному поливу. Буде краще, якщо його робити через піддон. Дуже корисно проти­рати листя вологою губкою. Рослина влітку добре пере­носить жару, але взимку вимагає температуру повітря не нижче 17-19°С. Пересаджувати рослину часто не варто. Краще всього прово­дити перевалку через 3-4 роки. Підживлювати хамедорею потрібно 1 раз на місяць (лише у літ­ній час), використовуючи для цього розведені у воді мі­неральні добрива. Розмножується рослина насінням.

Хамедорея дводомна, тобто на ній одночасно з'являються і жіночі і чоловічі квітки, які зібрані у волотисті або колосовидні суцвіття. Пелюстки забарвлені в жовтий, помаранчевий, червоний колір. Після цвітіння дозрівають плоди - ягоди синього кольору.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Коментарі  

 
0 # Валентина 03.02.2016 12:27
У статті Хамедорея помилка.Дводомна рослина-це коли на різних рослинах з'являються жін. і чол. квітки,тобто.южіночі і чоловічі екземпляри.Щось у тексті наплутано,перев ірте,будь ласка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool