Наша кнопка:


Головна Червень
Червень

Image calendar ChervenБагато рослин будуть набагато краще перенесуть зиму, якщо їх винести на літо в сад або на балкон. До таких рослин відносяться бенгальські і садові троянди, олеандри, пальми, аукуби, фуксії, аралії, азалії, абутилони, гібіскуси, карликові гранати, кактуси, алое і інші сукуленти. Їх поступово привчають до сонця і вітру, перший час притіняють або ставлять під деревом. На балконі для кактусів і інших невеликих рослин зручно використовувати ковзаючу тінь - шматок картону або щільного паперу з прорізами. Щоб уникнути перегріву коренів і пересушування земляної грудки горщики прикопують (на балконі - в ящиках із землею, торфом або піском).

Систематично вранці і увечері поливають рослини у міру підсихання грунту, обприскують або обливають листя і стебла водою. Екземпляри, що добре ростуть і цвітуть, один раз в два тижні підживлюють 0,1-0,2%-ним розчином повного мінерального добрива або розбавленим коров'яком (1:10).

Рослини, що залишилися в кімнаті, ніжні геснерієві, папороті, орхідні, ароїдні, епіфітні кактуси притіняють від сонця марлею або плівкою, поливають водою кімнатної температури. Зрідка їх підживлюють слабким настоєм коров'яку (1:20) або 0,05%-ним розчином повного мінерального добрива. Землю періодично спушують. В горщиках з не пересадженими рослинами корисно акуратно зняти верхній шар і підсипати свіжої поживної землі.

Продовжують розмножувати більшість кімнатних культур стебловими і листковими живцями, а також відведеннями. Вкорінюють живців в кип'яченій воді, що остигнула, в чистому сирому піску або у вологому сфагнумі. Важкоукорінюючі рослини, такі, як карликовий гранат, брунфельсія, стефанотис, алламанда, краще утворюють корені в суміші піску і торфу (її слід прокип'ятити) при підігріві грунту до 25°С і високої вологості повітря - під скляним ковпаком.

Постійно перевіряють стан квітів, утримують їх в чистоті. При виявленні шкідників обмивають тютюновим настоєм з додаванням зеленого або господарського мила.

Джерело: botanicka.narod.ru

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool