Наша кнопка:


Головна E (7 flowers) ... Evonymus Бересклет
Evonymus Бересклет

Evonymus Бересклет

Батьківщиною бересклета є субтропічні райони Цент­ральной і Східній Азії. Рослина відноситься до сімейства бересклетових (Celastraceae). Рід налічує біля 120 видів.

Не дивлячись на те що бересклет - досить невибаглива рослина, для вирощування в кімнатних умовах придатні лише два види: Бересклет укорінистий (Е. radicans) і Бересклет японський (Е. japonicus).

Рослина добре підходить для озеленення шкільних приміщень, створення зимових садів, крім того, бересклету при обрізанні можна додати практично будь-яку форму.

Для здобуття великої і здорово­ї рослини необхо­димо проводити щотижневе підживлювання мінераль­ними добривами. У зимовий період рослину підживлюють 2-3 рази рідше, аби не викликати сильного зростання.

Морфологія:

Бересклет, залежно від виду, може представляти со­бою гірську рослину або чагарник. Стебла светло-ко­ричного кольору, молоді гілки — зеленого. Листя бересклету, що укоріняється, невелике, в деяких сор­тів — з білими прожилками. Листові пластинки японско­го бересклету більші і мають жовту або білу облямівку.

Догляд:

Бересклет відноситься до свето­любних рослин. Літом його можна виносити на сві­же повітря, притіняючи від пря­мых сонячних променів. Поливають рослину рясно, 2-3 рази в тиждень, але пере­зволоження земляного субстрату допускати не слід. Бересклет краще зростає, якщо його щодня обприскувати.

До температурного режиму культура невимоглива, але все таки взимку рослину краще помістити в прохолодній кім­наті, де немає протягів. Пересадку бажано прово­дити щорік ранньою весною. Старі рослини пересажуа­ють не частіше за 1 раз в 3 роки. Розмножується рослина черенками, які спочатку укорі­няють в теплій воді, а лише потім висаджують в грунт.

Квітне рослина мел­кими квітками, які появляються в пазухах листя. Висячі плоди дуже красиві і є головною прикрасою бересклету.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool