Вітамінний чай
Наша кнопка:


Головна Словник термінів Вітамінний чай
Вітамінний чай

ВІТАМІННИЙ ЧАЙ — напій, виготовлений з лікарських рослин; застосовують як загальнозмі днювальний засіб у випадку гіповітамінозів та авітамінозів.

В і т а м і н н и й  чай № 1: столову ложку суміші (порівну) плодів шипшини травневої і смородини чорної заварюють двома склянками окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 2 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

В і т а м і н н и й  чай № 2: столову ложку суміші (порівну) плодів шипшини травневої і горобини звичайної заварюють двома склянками окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

В і т а м і н н и й чай № 3: столову ложку суміші (порівну) плодів шипшини травневої і брусниці заварюють двома склянками окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

В і т а м і н н и й чай №4: столову ложку суміші листя кропиви дводомної і плодів горобини звичайної, взятих у співвідношенні 3:7, заварюють двома склянками окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день,

В і т а м і н н и й чай № 5: столову ложку суміші листя кропиви дводомної, плодів брусниці і шипшини травневої, взятих у співвідношенні 3:1:3, заварюють двома склянками окропу, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

В і т а м і н н и й чай №6: столову ложку суміші (порівну) плодів шипшини травневої і малини заварюють склянкою окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 2 години, проціджують і п'ють по півсклянки 2—3 рази на день.

В і т а м і н н и й чай № 7: столову ложку суміші плодів шипшини травневої й смородини чорної або горобини звичайної, листя кропиви дводомної і коренеплоду моркви посівної, взятих у співвідношенні 3:1:3:3, заварюють двома склянками окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

В і т а м і н н и й чай №8: 2 столові ложки суміші (порівну) плодів шипшини травневої, листя смородини чорної, малини і брусниці заварюють склянкою окропу, кип'ятять 10 хв, настоюють 4 години, проціджують і п'ють по півсклянки 3 рази на день.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool