Наша кнопка:


Головна Словник термінів Вітрогінний чай
Вітрогінний чай

ВІТРОГІННИЙ ЧАЙ — напій, виготовлений з лікарських рослин; використовують у випадку здуття живота від газів.

В і т р о г і н н и й чай №1: столову ложку суміші плодів фенхелю звичайного, листя м'яти перцевої і кореневищ з коренями валеріани лікарської, узятих у співвідношенні 1:2:2, заварюють склянкою окропу, настоюють ЗО хв, проціджують, охолоджують і п'ють по 2 столові ложки 3—4 рази на день.

В і т р о г і н н и й чай №2: 2 чайні ложки суміші квіток ромашки лікарської, листя м'яти перцевої, плодів фенхелю звичайного і кмину звичайного, кореневищ з коренями валеріани лікарської, взятих у співвідношенні 2 : 2 : 3 : 2 : 1, заварюють склянкою окропу, настоюють 20 хв, проціджують, охолоджують і п'ють зранку й увечері по 1 склянці.

В і т р о г і н н и й чай №3: 2 чайні ложки суміші (порівну) квіток ромашки лікарської і трави материнки звичайної заварюють склянкою окропу, кип'ятять 10 хв, проціджують, охолоджують і п'ють зранку й увечері по 1 склянці.

В і т р о г і н н и й чай №4: столову ложку суміші (порівну) плодів фенхелю звичайного й кмину звичайного, кореневищ з коренями валеріани лікарської і листя м'яти перцевої заварюють склянкою окропу, настоюють 20 хв, охолоджують і п'ють зранку й увечері по 1 склянці.

В і т р о г і н н и й чай №5: столову ложку суміші квіток ромашки лікарської, кореневищ з коренями валеріани лікарської і плодів кмину звичайного, взятих у співвідношенні 6:4:1, заварюють склянкою окропу, настоюють 20 хв, проціджують, охолоджують і п'ють по півсклянки зранку і ввечері.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool