Сечогінний чай
Наша кнопка:


Головна Словник термінів Сечогінний чай
Сечогінний чай

СЕЧОГІННИЙ ЧАЙ — напій, виготовлений з лікарських рослин. Використовують у випадку захворювання нирок і при набряках.

С е ч о г і н н и й ч а й № 1: столову ложку суміші листя мучниці звичайної, квіток волошки синьої і кореня солодки голої, взятих у співвідношенні 3:1:1, заварюють склянкою окропу, настоюють 30 хв, проціджують і приймають по чверті склянки 3—4 рази на день за 15—20 хв до їди.

С е ч о г і н н и й чай №2: столову ложку суміші листя мучниці звичайної, кореня солодки голої, плодів ялівцю звичайного, взятих у співвідношенні 4:1:4, заварюють склянкою окропу, настоюють 20 хв, проціджують і приймають по чверті склянки 3 — 4 рази на день за 15—20 хв до їди (за призначенням лікаря).

С е ч о г і н н и й чай№3: столову ложку суміші плодів ялівцю звичайного, трави хвоща польового, кореневища пирію повзучого, взятих у співвідношенні 2:2:1, заварюють двома склянками окропу, настоюють 20 хв, проціджують і приймають по чверті склянки 3—4 рази на день (за призначенням лікаря).

С е ч о г і н н и й чай № 4: столову ложку суміші плодів ялівцю звичайного, кореня дягелю лікарського і квіток волошки синьої, взятих у співвідношенні 4:3:3, заварюють двома склянками окропу, настоюють 20 хв, проціджують і приймають по чверті склянки 3—4 рази на день (за вказівкою лікаря).

С е ч о г і н н и й чай №5: 2 чайні ложки суміші квіток волошки синьої, листя мучниці звичайної і бобівника трилистого, плодів петрушки кучерявої, бруньок берези бородавчастої, кореня оману високого, взятих у спів-відношенні 1:2:4:1:1:1, заливають склянкою окропу, кип'ятять 10 хв, проціджують і приймають по півсклянки З рази на день за 20 хв до їди.

С е ч о г і н н и й чай №6: столову ложку суміші (порівну) плодів ялівцю звичайного, листя берези бородавчастої, кореня кульбаби лікарської заварюють склянкою окропу, настоюють до охолодження, проціджують і приймають по чверті склянки 3—4 рази на день за 20 хв до їди.

С е ч о г і н н и й чай № 7: 2 столові ложки суміші (порівну) трави остудника голого і листя мучниці звичайної заливають склянкою окропу, кип'ятять 10 хв, охолоджують, проціджують і п'ють по третині або чверті склянки 3—4 рази на день.

С е ч о г і н н и й чай №8: 2 столові ложки суміші (порівну) листя берези бородавчастої і трави хвоща польового заварюють двома склянками окропу, настоюють до охолодження і випивають за день за 3 прийоми.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool