Наша кнопка:


Головна F (8 flowers) ...
Fatshedera Фатсхедера

Fatshedera Фатсхедера

Фатсхедера є міжродовим гібридом, виведен­ний в 1912 році за допомогою схрещування двох рослин родини аралієвих (Araliaceae) — Плюща звичайного (Н. helix) і Фатсії японської (F. japonica).

Фатсхедера досить швидко поширилася у квітикарів-аматорів. У кімнатних умовах найчастіше культиви­руется Фатсхедера Літце (F. lizei), інколи її сорт Варієгата.

Рослина добре підходить для вирощування в оранжереях і зимових садах. Воно прекрасно виглядає в просторих світлих приміщеннях і використовується для створення інтерєрів.

scroll back to top
 
Fatsia Фатсія

Fatsia Фатсія

 

Фатсія в природних умовах зустрічається в Японії і Китаї. Рослина відноситься до родини аралієвих (Araliaceae). Рід складається з одного виду.

Фатсія японська (F. japonica) досить добре освіїлась для вирощування в кімнатних умовах, та на даний момент достатньо мало поширена серед квітникарів-аматорів. Рослина добре підходить для прикрашення кімнат і для ви­рощувания в зимовому саді.

 

scroll back to top
 
Ferocactus Ферокактус

Ferocactus Ферокактус

У природних умовах рослина зустрічається в посушливих районах Африки і Америки. Ферокактус відноситься до родини кактусових (Cactaceae). Рід включає 38 видів.

В кімнатних умовах найчастіше вирощують: Ферокактус латіспінус (F. latispinus) і Ферокактус колючий (F. acanthodes).

Рослина добре підходить для створення сукулентних компо­зицій, вирощування на вікнах і в зимових садах.

scroll back to top
 
Ficus carica Інжир

Ficus carica Інжир

Інжир відноситься до родини тутових (Могасеає). Батьківщиною цієї рослини є Кавказ, де інжир користується великою популярністю як плодова рослина. Він також поширюється на території Середземномор'я і Малої Азії, де відомий із старовини.

У плодах цієї рослини міститься багато корисних для людини пектинових речовин, вітамінів і цукру.

В даний час існує близько 1000 сортів інжиру, які досить невибагливі і прекрасно розвиваються в домашніх умовах.

 

scroll back to top
 
Ficus Фікус

Ficus Фікус

 

Фікус відноситься до родини Тутових (Могасеає).

Рід на­лічує більше 1000 видів, що ростуть майже на всіх континентах Земної кулі, але, як правило, все ж в тропічних областях.

У кімнатних умовах поширені наступні види: Фікус гірський (F. montana), Фікус каучуконосний, або еластичний (F. elastica), Фікус крихітний (F. pumila), Фікус ліровидний (F. lyrata), Фікус плющевидний (F. hederacea), Фікус притуплений (F. retusa), Фікус іржаволистний (F. rubiginosa), Фікус укорінюючийся (F. radicans), Фікус карика (F. carica), Фікус бенгальський (F. benghalensis) і ін.

scroll back to top
 
Fittonia Фіттонія

Fittonia Фіттонія

Батьківщиною цієї рослини є тропічні ліси Південної Америки. Фіттонія відноситься до родини акантових (Acanthaceae). Налічується близько 10 видів цієї рослини.

У кімнатних умовах найбільш поширені: Фіттонія Верщаффельта (F. verschaffeltii) і Фіттонія карликова (F. argyroneura). Не дивлячись на те що фіттонія через 2-3 роки втрачає декоративність і її потрібно замінювати моло­дими рослинами, вона все ж завоювала популярність із-за не­звичайного забарвлення свого листя.

scroll back to top
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool