Наша кнопка:


Головна G (9 flowers) ...
Gardenia Гарденія

Gardenia Гарденія

У природних умовах гарденія зустрічається в тропічних і субтропічних районах Азії і Південної Африки. Відомо близько 250 видів цієї рослини. Гарденія відноситься до родини маренових (Rubiaceae).

У кімнатних умовах найчастіше культивується Гарде­нія жасміновидна (G. jasminoides).

Як кімнатна рослина гарденію розводять вже біля 300 років. Завдяки крупним, красивим і ароматним квіткам гарденія завоювала популярність серед коллекціоне­рів XIX століття. Заради однієї цієї рослини навіть будували оранжереї.

scroll back to top
 
Gasteria Гастерія

Gasteria Гастерія

Гастерія відноситься до родини лілейних (Liliaceae). Рослина в природних умовах поширена в пустинних і напівпустинних районах Африки і Південної Америки.

Рід налічує близько 70 видів.У кімнатних умовах найбільш поширеними є: Гастерія бородавчаста (G. verrucosa), Гастерія Армстронга (G. armstrongii) і Гастерія плямиста (G. maculata).

Рослина добре підходить для мінісадів, озеленення світ­лих кімнат і створення сукулентних композицій. Інколи гастерію вирощують в невеликих теплицях.

scroll back to top
 
Geogenanthus Геогенантус

Geogenanthus Геогенантус

Геогенантус цвіте літом рожево - лілейними квітками з хвилястими прилистками, та вирощують його не заради швидко вянучих квітів, а заради незвичайних листочків з продовгастими складками, які йдуть від черешка до кінчика листочка.

Геогенантус дуже важко розшукати і важко вирощувати, йому потрібне тепло і вологие повітря.


scroll back to top
 
Gerbera Гербера

Gerbera Гербера

Герберу вирощують як квітучу кімнатну рослину багато років.

Цвіте гебера з квітня по серпень.

В культурі зустрічаються як махрові так і шкірясті форми з різним забарвленням: жовтим, оранджевим, червоним, рожевим і білим, тощо.

scroll back to top
 
Gloxinia Глоксинія

Gloxinia Глоксинія

Глоксинія, або синнінгія гібридна, зростає в Цент­ральній і Південній Америці, в основному в гірських районах. Рід включає близько 50 видів. Рослина відноситься до родини геснерових (Gesneriaceae).

Глоксинія — досить примхлива рослина, тому в кім­натному квітникарстві поширені різновиди гибрид­ного походження, добре пристосовані до домашніх умов.

Найбільш невибагливим видом є Глоксинія красива (G. speciosa).

scroll back to top
 
Guzmania Гузманія

Guzmania Гузманія

Гузманія відноситься до родини бромілевих (Bromeliaceae).

В даний час відомо близько 120 видів цієї рослини.

У кімнатних умовах частіше культивується Гузманія інтермедія (G. inermedia), Гузманія магніфіка (G. magnified) і Гузманія лінгулата (G. lingulate).

Гузманія добре личить для вирощування в класних ком­натах і офісних приміщеннях.

scroll back to top
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool