Наша кнопка:


Головна G (9 flowers) ... Gloxinia Глоксинія
Gloxinia Глоксинія

Gloxinia Глоксинія

Глоксинія, або синнінгія гібридна, зростає в Цент­ральній і Південній Америці, в основному в гірських районах. Рід включає близько 50 видів. Рослина відноситься до родини геснерових (Gesneriaceae).

Глоксинія — досить примхлива рослина, тому в кім­натному квітникарстві поширені різновиди гибрид­ного походження, добре пристосовані до домашніх умов.

Найбільш невибагливим видом є Глоксинія красива (G. speciosa).

При недостатньому поливі і пере­сиханні землі рослина зкидає пуп'янки, листя поника­є. Полив при цьому слід виконувати через піддон.

Морфологія:

У домашніх умовах глокси­нія виглядає як невелика кущувата трав'яниста рослина. Стебло укорочене, має не більше 5-6 см в довжину. Листова пластинка завдовжки близько 18-20 см, опушена з двох сторін, має овально-подовжену форму, край зуб­чатий. Квітне глоксинія в літньо-осінній період. Квітки розміщені на довгих цвітоносах, що досягають в довжину 10 см.

Догляд:

Глоксинія — світ­лолюбна рослина. В літні дні листя необхідно захищати від попадання прямих сонячних променів. Полив має бути регуляр­ним, але помірним. Під час поливу необхідно стежити за тим, аби вода не потрапляла на листя або квітки. З наступанням зими глоксинія повністю скидає листя. Бульби при цьому теж пере­стают зростати. У цей період полив необхідно скоротити до 1 разу в 1-2 місяці. Температура повітря влітку повинна складати не менше 20°С. Зимою глоксинію бажано містити в приміщенні з температурою повітря біля 10°С. Пересадку здійснюють кожний рік. Для здобуття добре квітучої рослини його бажано щонеділі підживлювати мінеральними добривами. Розмножується глоксинія насінням і листовими черенками.

Забарвлення квіток різне. Можна зустріти глоксинію з квітками, забарвленими у всі відтінки червоного, синього і жовтого.

Одночасна кіль­кість квіток на рослині може досягати 50, але для цього необхідний правельний догляд.

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Коментарі  

 
0 # Pavel 21.05.2013 17:54
Квітка Глоксинія - http://www.frukta.ru/UKR/FLOVERS2/flovers3-ua.html
Дуже гарна і чудова квітка , досить тривалий час вирощую.Багато квітів а ось ця запала до душі . Всім раджу посадити у себе.Яскраві кольори і красиве листя.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool