Наша кнопка:


Головна H (13 flowers) ...
Hageocereus Хагеоцереус

Hageocereus Хагеоцереус

Хагеоцереус в природних умовах зустрічається в пустинних районах Америки і Африки. Рослина відноситься до родини кактусових (Cactaceae). Рід налічує майже 50 видів.

У кімнатних умовах вирощують Хагеоцереус анреіспінус (Н. anreispinus), Хагеоцереус версіколор (Н. vursicolor), Хагеоцереус оловінскіанус (Н. olovrinskianus), Хагеоцереус сетосус (Н. setosus) і Хагеоцереус чосікенсіс (Н. chosicensis). Рослина добре підходить для складання композицій з сукулентів і прикраси приміщень.

scroll back to top
 
Hamatocactus Хаматокактус

Hamatocactus Хаматокактус

Рослина з родини кактусових (Cactaceae).

Рід об’єднає 3 види. У кімнатному квітникарстві вирощують лише два види хаматокактусів: Хаматокактус гачковидний (Н. hamatacanthus) і Хаматокактус щетинковидний (Н. setispinus). Хаматокактус — досить невибаглива рослина.

scroll back to top
 
Hatiora Хатіора

Hatiora Хатіора

Батьківщиною хатіори є Бразилія. У природних умовах зустрічається в напівпустинних районах Африки і Південної Америки, де денна температура повітря сильно відрізняється від нічної.

Рослина відноситься до родини кактусових (Cactaceae). Рід налічує 4 види. У кімнатних умовах добре зростає і розмножується Хатіора салікорніойдес (Н. salicornioides) і Хатіора трояндова (Н. rossa).

Рослину застосовують для складання сукулентних компози­цій і для озеленення приміщень.

scroll back to top
 
Haworthia Хавортія

Haworthia Хавортія

Хавортія в природних умовах зустрічається в пустелях і напівпустелях Південної Африки. Рослина відноситься до родини лілейних (Lileaceae). Рід об'єднує майже 200 ви­дів сукулентних рослин.

У кімнатних умовах широко поширені декілька ви­дів цієї рослини: Хавортія перлина (Н. margaritifera), Хавортія човноподібна (Н. cymbiformis), Хавортія гнучка (Н. mortuosa), Хавортія Рейнеардта (Н. reinwardtii) і Хавортія смугаста (Н. fasciata). Рослина добре підходить для створення композицій з суку­лентів, а також для прикраси житлових приміщень.

scroll back to top
 
Hedera Плющ

Hedera Плющ

Батьківщиною плюща є Північна Африка. Рослина також поширена в гірських районах Європи, Кавказу, Африки. Плющ відноситься до родини аралієвих (Araliaceae). Рід налічує 15 видів.

У кімнатних умовах поширені Плющ звичайний (Н. helix), Плющ ряболистий (Н. maderensis), Плющ кім­натний (Н. hibernica scot).

Селекціонери Німеччини витратили багато зусиль на виведення різних сортів цієї рослини. Їх праці не були даремними. Зараз відомо близько 400 сортів плюща, самим попу­лярним з яких є Глюар де Маренго (Gloire de Marengo), добре пристосований до кімнатних і орандже­рейних умов.

scroll back to top
 
Hibiscus Гібіскус

Hibiscus Гібіскус

Гібіськус відноситься до родини мальвових (Malvaceae). Рід налічує близько 200 видів. Інша назва цієї рослини — китайська троянда. У природі гібіскус виростає у вологих лісах Китаю.

У кімнатних умовах найчастіше зустрічається один з видів цієї рослини — Гібіскус китайськийН. rosa-sinensis), який відрізняється від останніх прекрасними бордовими або рожевими квітками. (

Рослина вирощується в кімнатних умовах і яв­ляется відмінною прикрасою для шкільних класів, офісів, зимових садів.

scroll back to top
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool