Наша кнопка:


Головна I (3 flowers) ...
Impatiens Бальзамін

Impatiens Бальзамін

Бальзамін відноситься до родини бальзамінових (Balsaminaceae). Батьківщиною цієї рослини являється Піденна Африка і Америка. Рід налічує більше 600 видів.

В кімнатних умовах зазвичай вирощують слідуючі види; Бальзамін Холста (І. holstii), Більзамін Петерса (I. petersiana), Бальзамін султановидний (I. sultani), Бальзамін лінійнолистний (I. linearifolia), та Більзамін Хокера (I. hewkeri).

scroll back to top
 
Iresine Ірезіна

Iresine Ірезіна

Ірезіна - красива рослина. Дві форми які находяться в кімнатній культурі є дуже рідкісними в Британії, та в США їх вирощують повсюди. Ірезіна світлолюбива рослина, вдаль від південного вікна її забарвлення блідніє, а стебла витягуються. Час від часу прищеплюйте точки росту рослини для кращого формування крони.


scroll back to top
 
Ixora Іксора

Ixora Іксора

Іксора - кущ який досягає у висоту 1-1,3 м з блискучими шкірястими листочками. Великі суцвіття появляються в кінці весни, і цвітуть до осені. Новачку не бажано займатись цією рослиною - листочки обпадають навіть при невекому перепаді температури, при перестановці рослинив інше місце обпадають суцвіття. Рослина потребує високої вологості повітря. Після цвітіння на місяць потрібно зменшити полив, потім поливати потрібно як завжди.

scroll back to top
 Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool