Наша кнопка:


Головна K (3 flowers) ...
Kalanchoe Каланхоє

Kalanchoe Каланхоє

Відомо безліч видів цієї рослини, яку назива­ють кімнатним лікарем, деревом життя або кімнатним женьшенем. Каланхоє відноситься до родини товстянкових (Crassulaceae).

Батьківщиною цієї суккулентної рослини є Африка, Аравійський півострів, Мадагаскар і більшість островів Індійського океану.

З 200 відомих видів в кімнатній культурі вирощують всього декілька. Найчастіше в кімнатному квітникарстві вирощують Каланхоє Блосфельда (К. blossfeldiana), Каланхоє Дегремона (К. daigremontiana), Каланхоє одноквіткове (К. uniflora) і Каланхоє перисте (К. pinnata).

scroll back to top
 
Kohleria Колерія

Kohleria Колерія

Колерія, є крупною трав'янистою рослиною, належить до родини геснерових (Gesneriaceae) і в дикому вигляді зростає в Південній Америці.

Рід об'єднує близько 50 видів красивоцвітучих рослин. У кімнатному квітникарстві можна зустріти Колерію пушистоцвітучу (K. eriantha), Колерію наперстянкоцвітучу (K. digitaliflora) і Колерію приємну (K. amabilis).

Квітне колерія навесні і літом. При правильному догляді рослина може квітнути до пізньої осені.

scroll back to top
 
Ktenante Ктенанта

Ktenante Ктенанта

Ктенанта відноситься до родини марантових (Marantaceae). Батьківщина цієї рослини — вологі тропічні ліси Південної і Центральної Америки. Своїм зовнішнім виглядом ктенанта на­гадує калатею, відрізняючись лише будовою коріння і меншими розмірами.

З багаточисельних видів ктенанти в кімнатному квітникарстві найбільш поширені Ктенанта полосата (K. zebrina) і Ктенанта шафранова (K. crocata).

scroll back to top
 Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool