Наша кнопка:


Головна L (5 flowers) ...
Lantana Лантана

Lantana Лантана

Лантана відноситься до родини вербенових (Verbenaceae).

У природних умовах ця рослина зустрічається в тропічних районах Африки, Південної Америки і Азії. Відомо близько 150 видів лантан. У кімнатному квітникарстві більш всього поширена Лантана шипувата (L. сатага).

Найбільш відомими сортами лантан є Schloss Ortenburg, квітки якого мають ясно-рожевий відтінок, і Professor Raoux з оранжево-жовтими або червоно-ко­ричневими квітками.

scroll back to top
 
Laurus Лавр

Laurus Лавр

Лавр є чагарниковою рослиною з родини лаврових (Lauraceae). Хоча батьківщиною лавра є Середземномор'я, він набув широкого поширення в Криму і на Кавказі.

Лавр — досить невибаглива рослина і прекрасно відчуває себе в кімнатних умовах, хоча і не досягає таких розмірів, як в природі. Найчастіше в домашніх умовах вирощують Лавр благородний (L. nobilis).

Лавр живе декілька десятиліть, а в природних умовах висота його може досягати 10 м.


scroll back to top
 
Leea Лея

LeeaLeea Лея

Леея — чагарникова рослина, що належить до родини леєвих (Leeiceae). Лея відрізняється декоративністю, хоча і не отримала досить великої популярності у квітникарів.

У кімнатних умовах найчастіше вирощується Лея гвінейська (L. guineensis).

Один з найпопулярніших сортів леї — Бургундія — при правильному догляді і яскравому освітленні не втрачає з віком бронзове забарвлення листя.

 

scroll back to top
 
Lithops Літопс

Lithops Літопс

Батьківщиною рослини є Північно-Західна Африка. Налічується 119 видів цих «живих кам­інців». Літопс відноситься до родини мезембриантемових (аізових) (Mesembryanhemaceae).

У кімнатних умовах найбільш поширені: Літопс буруватий (L. fulviceps), Літопс красивий (L. bella), Літопс кеглевидний (L. turbiniformis), Літопс мармуровий (L. mramorata) і Літопс оливково-зелений (L. olivaceae).

scroll back to top
 
Livistona Лівістона

Livistona Лівістона

Лівістона, яку інколи також називають латанією, відноситься до родини пальмових (Palmae).

Налічується близько 30 видів цієї декоративно-листяної рослини.

У кімнатних умовах найчастіше вирощуються Лівістона округлолиста (L. rotundifolia) і Лівістона китайська (L. chinensis).

Свою популярність лівістона придбала завдяки блискучому листю, яких за 1 рік може з'явитися на рослині до п'яти штук.

scroll back to top
 Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool