Наша кнопка:


Головна Липень
Липень

Image calendar LypenВ ясні жаркі дні притіняють рослини марлею, часто обприскують (але не на сонці). Більш витривалі види, що знаходяться на балконах, також захищають від полуденного сонячного проміння щоб уникнути руйнування хлорофілу, висихання листя. Поливають в міру необхідності щодня вранці і увечері. Якщо немає чистої дощової води (в містах вона часто забруднена), беруть водопровідну воду, що відстоялася, бажано попередньо прокип'ячену. Літні рослини в ящиках на балконі можна поливати водопровідною водою і без відстоювання. Екземпляри, що добре ростуть і цвітуть, підживлюють один раз в два тижні коров'яком (1:10), пташиним послідом (1:30) або 0,1-0,2%-ним розчином повного мінерального добрива. Кали, гіппеаструми, цикламени, деякі сукуленти знаходяться влітку в стані спокою, до початку росту їх тримають майже без поливання.

Багатьом кімнатним рослинам, одержаних весною з живців і насіння, стає тісно в невеликих горщиках - корені обплітають земляну грудку і виходять з донного отвору. В цьому випадку перевалюють квіти в горщики діаметром на 2-3 см більше старих. Після перевалювання (або пересадки) поливають спочатку рясно, а потім помірно і не підживлюють.

Раз в два тижня обмивають рослини під слабким струменем води, під душем або з лійки, заздалегідь захистивши зверху земляну грудку плівкою або папером від розмивання. При появі плям або пожовтінні листя потрібно перевірити, чи немає шкідників. Уражені екземпляри ізолюють від здорових, змивають з них шкідників звичайною водою, а потім обприскують настоєм тютюну або махорки з додаванням господарського мила.

У рослин, що сильно розрослися, формують крону: обрізають довгі пагони у жасмину, гілки фікусів, що витягнулися, гібіскусів, абутилонів, відцвілі лози пасифлори.

Джерело: botanicka.narod.ru

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool