Наша кнопка:


Головна Серпень
Серпень

Image calendar SerpenБільшість балконних і кімнатних рослин продовжує добре рости і цвісти. Їх поливають, рясно підживлюють, виключаючи азот з складу мінеральних добрив. Проте якщо погода прохолодна, полив скорочують. Щоб уникнути пошкодження від заморозків цінні екземпляри рослин, які винесені на балкон, повертають в кімнату або ж залишають на балконі, укривши на ніч папером. В притіненні в цей час рослини не мають потреби, оскільки інтенсивність освітлення в серпні падає.

У активно вегетуючих видів необхідно прищипнути верхівки, прибрати пагони, що пересохнули, викривлені і подовжені. До кінця осені стебла окріпнуть і рослина краще перенесе зиму. Фікуси, що сильно розрослися за літо, диффенбахії, пальми, гібіскуси і інші культури перевалюють у великий за розміром посуд, якщо старий малий. Для решти корисно зняти верхній шар землі (1-2 см) і підсипати свіжу.

Кактуси, очитки, товстянки і інші сукуленти утримують на світлі, поливають помірно і не підживлюють. Колекції цих рослин, що знаходяться в саду або на балконі (поки немає заморозків), захищають від дощу.

У кал з пожовтінням нижнього листя наступає період спокою, рослини зрідка зволожують і залишають на колишньому місці. Так само роблять із гіппеаструмами, але після відмирання листя горщики з цибулинами ставлять в темне прохолодне місце. До появи квіткових стрілок їх не поливають зовсім.

Цикламени, що знаходилися дотепер в стані спокою, починають рости. Їх пересаджують в невеликі горщики з сумішшю листової землі, перегною, торфу і піску (3:1:1:1).

Джерело: botanicka.narod.ru

scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool