Час відпустки
Наша кнопка:


Головна Час відпустки
Час відпустки

Догляд за рослинами під час відпустки

 

Тоді як ви відпочиваєте і розслабляєтеся далеко від будинку, ваші рослини, що залишилися удома, переживають важкий період в житті. Деякі попередні приготування допоможуть їм безболісно перенести вашу відсутність.

 

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Взимку можна із спокійною душею залишити рослини на тиждень-два - потрібно лише поклопотатися, аби температура в кімнаті не опускалася нижче допустимої. Ні в якому разі не можна залишати рослини на підвіконні; якщо це можливо, поставте їх на стіл в середині кімнати і полийте, аби грунт був вологим.

ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Влітку залишати рослини без догляду набагато складніше, тому що в цей час вони активно зростають і їм потрібно більше води, чим взимку. Якщо ви розраховуєте бути відсутнім довше чим тиждень, краще всього домовитися із знайомими, що вони інколи заходитимуть і наглядатимуть за рослинами. Якщо у ваших приятелів немає досвіду в догляді з рослинами, поясніть їм ази догляду за ними.

Якщо доглядальницю для рослин знайти не удається, то обріжте бутони і квітки в квітучих рослин, приберіть рослини з прямого сонця і гарненько полийте. Якщо можливо, помістіть їх у вологий торф. Надовго залишати так рослини в середині літа все одно не можна. Існує цілий ряд автоматичних пристосувань для поливу рослин: хорошим виходом з положення є килимок капілярним насиченням, на який капає вода з прочиненого кухонного крану. Окремі горщики можна забезпечити провідним воду гнітом.

На малюнку зображено як можна виготовити підводячий воду гніт:

1 - верхній кінець гніту, який повинен торкатись землі;
2 - отвір для наливання води;
3 - фітіль, який можна виготовити із нейлонових колготок;
4 - вода;
5 - пласмасова коробка, може бути використана від домашніх харчів.
scroll back to top
 
Сподобалась стаття? Поділись із друзями:

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Protected by Copyscape Web Plagiarism Tool